indoor

Susz CBG

Podstawowym produktem w Naszej ofercie kwiatów konopi siewnych jest susz premium CBG. Nasze kwiaty konopne wyhodowane zostały w ściśle kontrolowanych warunkach, w uprawach indoor o najwyższych standardach, przy użyciu renomowanych ekologicznych systemów nawozowych. Standard, który utrzymuje Agrihemp-Holding nie odbiega od standardu jaki prezentują kwiaty konopne w Kalifornii. Nasza uprawa przebieg w dedykowanych komorach uprawowych gdzie uprawy konopne prowadzone są w standardzie znanym tylko dla upraw cannabis medycznego (THC), a nie dla konopi siewnych czy konopi włóknistych. Jednak rozwój w dziedzinie odmianowej, stabilizacja i ręcznie wybierane jednostki do dalszej reprodukcji, otworzyły nowe możliwości jeśli chodzi o kwiaty konopi . Oczywiście kwiat ten nadaje się do zrobienia naparu, jednak produkt został stworzony z myślą o waporyzacji i suplementacji CBG.

Do tej pory powszechnie stosowanym kannabinoidem, który nie powoduje u człowiek efektów psychoaktywnych było CBD. Jednak badania prowadzone przez zaprzyjaźnione szpitale i placówki kliniczne pokazują, że kannabinoidy takie jak np. CBG mogą mieć jeszcze szerszy wachlarz potencjalnych zastosowań medycznych. Oczywiście wymaga to przeprowadzenia szeregu badań klinicznych. Niezależnie od opinii, kwiaty konopne będą w najbliższej dekadzie najintensywniej badanym pod kątem zastosowań medycznych surowcem farmaceutycznym. Ponieważ ilość rzadko kiedy oznacza najwyższą jakość, kontrakty na Nasz surowiec są ograniczone i zawierane z wyprzedzeniem.

Tylko kwiaty konopne wytworzone w tak wysokich reżimach jakościowych jakie stosuje Agrihemp-Holding, umożliwia podjęcie pierwszych działań w celu rozpoczęcia w Naszym regionie eksperymentów klinicznych. Waga jaką osiągają kwiaty konopi bardzo zależy od ich gęstości a ta warunkowana jest tym jak prowadzona jest uprawa konopi. Susz z Naszych upraw posiada właściwości niespotykane dotąd na lokalnym rynku. O ile ręcznie zbierane i suszone kwiaty to nie nowość, o tyle dbałość i dążenie do standaryzacji całego przekroju kannabiniodidów począwszy od CBD aż po CBG i THC w otrzymywanym suszu jest innowacją na skalę więcej niż lokalną. Dlatego standard kwiatów produkowanych przez Agrihemp-Holding, nie może być porównywany z uprawami outdoor. Konopie wyhodowane w optymalnych warunkach wzrostu w połączeniu z odpowiednią metodą obróbki suszu gwarantują parametry jakości spotykane tylko dla suszu indoor Agrihemp-Holding.

Susz CBG - Agrihemp Holding

Susz konopi siewnych (Cannabis Sativa L.), Susz CBG jest suszem o
wyjątkowo bogatym owocowo-ziołowym aromacie. Susz posiada 6 – 7% CBG,
natomiast THC poniżej 0,15%. Jednocześnie zawiera on szerokie spektrum
olejków eterycznych, flawonoidów i terpenów, dzięki czemu zapewnia wysokie
walory smakowe i zapachowe podczas waporyzacji.

Nasze kwiaty konopne wyhodowane zostały w ściśle kontrolowanych
warunkach, w uprawach indoor o najwyższych standardach, przy użyciu
renomowanych ekologicznych systemów nawozowych. Standard, który
utrzymuje Agrihemp-Holding nie odbiega od standardu jaki prezentują kwiaty
konopne w Kalifornii. Nasza uprawa przebieg w dedykowanych komorach
uprawowych gdzie uprawy konopne prowadzone są w standardzie znanym
tylko dla upraw cannabis medycznego (THC), a nie dla konopi siewnych czy
konopi włóknistych.

Tylko kwiaty konopne wytworzone w tak wysokich reżimach jakościowych jakie stosuje Agrihemp-Holding, pozwalają na uzyskanie pełnego spektrum właściwości prozdrowotnych CBG. Wszystkie kwiaty zostały ręcznie zebrane, trymowane oraz selekcjonowane. Nasz susz został przebadany przez akredytowane laboratorium, potwierdzając dbałość o utrzymanie najwyższych standardów jakości.

W celu uzyskania oferty handlowej prosimy o kontakt:
Jakub Zając, (+48) 785-650-029, j.zajac@agrihemp-holding.com

PróbkaCBG-ACBGTHC
A1 6,33% 0,5% 0,15%
A2 6,23% <0,5% 0,14%
A3 7,16% <0,5% 0,13%
Średnia: 6,57% <0,5% 0,13%

Wyślij zapytanie o zbiory w sezonie 2021. Mail: info@agrihemp-holding.com