outdoor

Biomasa konopna

Kolejnym produktem w Naszej ofercie kwiatów konopi siewnych jest biomasa, którą Agrihemp-Holding otrzymuje dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia naszych konsultantów oraz współpracujących z nami plantatorów. Nasza biomasa spełnia najwyższe standardy konieczne do przeprowadzenia efektywnego procesu ekstrakcji.

Do tej pory powszechnie stosowanym kannabinoidem, który nie powoduje u człowiek efektów psychoaktywnych było CBD. Jednak badania prowadzone przez zaprzyjaźnione szpitale i placówki kliniczne pokazują, że kannabinoidy takie jak np. CBG mogą mieć jeszcze szerszy wachlarz potencjalnych zastosowań medycznych, dlatego odmiany dedykowane pod produkcję suszu CBG są dla nas równie ważne jak pozostałe. Odpowiednia standaryzacja upraw wymaga przeprowadzenia szeregu badań gleby, stanowiska oraz lokalnych warunków pogodowych. Niezależnie od opinii, kwiaty konopne będą w najbliższej dekadzie najintensywniej badanym pod kątem zastosowań medycznych surowcem farmaceutycznym. Ponieważ ilość rzadko kiedy oznacza najwyższą jakość, kontrakty na Nasz surowiec są ograniczone i zawierane z wyprzedzeniem.

Tylko biomasa konopna wytworzona w tak wysokich reżimach jakościowych jakie stosuje Agrihemp-Holding, umożliwia podjęcie pierwszych działań w celu rozpoczęcia w Naszym regionie eksperymentów klinicznych. Waga jaką osiąga biomasa konopna zależy od ich gęstości a ta warunkowana jest tym jak prowadzona jest uprawa konopi. Biomasa z naszych upraw posiada właściwości rzadko spotykane na lokalnym rynku.

Konopie wyhodowane w optymalnych warunkach wzrostu w połączeniu z odpowiednią metodą obróbki biomasy gwarantują odpowiednie parametry jakościowe spełniające wymagania najbardziej wymagających klientów.

Wyślij zapytanie o zbiory w sezonie 2021. Mail: info@agrihemp-holding.com